četvrtak, 13.8.2020.
Ivanec Lepoglava Bednja Klenovnik Donja Voća Maruševec
Naslovnica
Vijesti
Halo 92
Kultura
Sport
Zabava
Reportaže
Razno
Kolumne
 
 
Dvorac Gjalski
Virtualne šetnje ivanečkim krajem
Elkom - reference 360
No name Boutique
 
REFERENTNA LISTA
(X-MEDIA D.O.O.)
Grad Ivanec
TZ Ivanec
TZ Lepoglava
Festival čipke
DOMAĆE TVRTKE
Drvodjelac d.o.o.
Dvor Trakošćan
Elkom d.o.o.
Gregur-Invest d.o.o.
Industrija mesa Ivanec
Ivančica d.d.
Kartonaža d.o.o.
Optika Ana
Radio Ivanec
Smiv d.o.o
Tehnofan - M.S. d.o.o.
Trans-line d.o.o.
Velmax d.o.o.
IZDVOJENI PROJEKTI
Finesa Capital d.d.
Finesa Faktor d.d.
Finesa suport
Cbb d.o.o.
Nika-konstrukcije d.o.o.
Dvorac Gjalski
Elkom d.o.o.
Prijevoznik.net
Drvenarija Pošpaić
   
 
 
 
 

 

Naslovnica Sport
 
10.2.2008. 19:02:32
PAN ITD kup Lepoglava 2008
Rezultati i raspored odigravanja utakmica za 6. tjedan turnira
Petak, 08.02.2008.
Sati Parovi Razigravanja Za Ulazak U 1 / 16 Finala
 
17:10 Mnk Gačice : Sopuni Ribogojilište Belski Dol
18:00 Štierc : Hns Lepoglava
18:50 Putkovec : Veterani Golubovec
19:40 Hip Izgradnja : Kul
20:30 M3 Auto Promet Galić : Pavlini
21:20 El. Inst. Eldus Dukarić : Bmd
 
Subota, 09.02.2008.
Sati Parovi Razigravanja Za Ulazak U 1 / 16 Finala
13:00 Team Projekt : Lim Grad Stolarija Alu Drvo Majer
13:50 Crvena Ruža : Hew
14:40 Drvodjelac Ivanec : Gkb Mont Plancutić
15:30 Mnk Novaki : Mnk Ljubeščica
 
Parovi 1 / 16 Finala
16:20 Mnk Rimini : Okno Tim
17:10 Lukavčan 78 Lim. Pok. Ob. Vug. Luk. : ( Štierc / Hns Lepoglava )
18:00 Marlex Pvc Stolarija : Mnk Pavel Merx
18:50 Auto Škola Petrovečki : (M3 Auto Promet Galić / Pavlini )
19:40 Inferno Sunce : Smica
20:30 Mlin I Keramika Jagić : ( Putkovec / Veterani Golubovec )
 
Nedjelja, 10.02.2008.
Sati Parovi 1 / 16 Finala
13:00 Krapina Šped : ( Drvodjelac Ivanec / Gkb Mont Plancutić )
13:50 Gaj Hs : ( El. Inst Eldus Dukarić / Bmd Stil )
14:40 Caffe Bar Danica : ( Mnk Novaki / Mnk Ljubeščica )
15:30 Dšr Salinovec : Auto Prijevoz Smiljanec
16:20 Hodalj Lepoglava : Cojones
17:10 Mal Gal : ( Mnk Gačice / Sopuni Ribogojilište Belski Dol )
18:00 Renault Auto Krešo : ( Team Projekt : Limgrad St. Alu. D. Majer )
18:50 M Klub Macelj : ( Crvena Ruža / Hew )
19:40 Auto Ribica & Smiv : ( Hip Izgradnja / Kul )
20:30 Crvena Ruža 2 : Radio Kaj
 
 
Rezultati utakmica, petak 08.02.2008
8.2.2008 17:10
MNK GAČICE - SOPUNI RIBOGOJILIŠTE 6 :0
8.2.2008 18:00
ŠTIERC -HNS LEPOGLAVA 4 :3
8.2.2008 18:50
PUTKOVEC -VETERANI GOLUBOVEC 4 :3
8.2.2008 19:40
HIP IZGRADNJA -KUL 5 :1
8.2.2008 20:30
M3 AUTOPROMET GALIĆ -PAVLINI 6 :3
8.2.2008 21:20
ELEKTROINSTALACIJE ELDUS DUKARIĆ -BMD STIL 2 :5
 
 
subota, 09.02.2008
9.2.2008, 13:00, repesaž,
TEAM PROJEKT - LIMGRAD STOLARIJA ALU-DRVO MAJER 7 :4
9.2.2008, 13:50,repasaž
CRVENA RUŽA 1 - HEW 7 :6
9.2.2008, 14:40, repasaž,
DRVODJELAC IVANEC - GKB MONT PLANCUTIĆ 4 :3
9.2.2008, 15:30, repasaž,
MNK NOVAKI - MNK LJUBEŠĆICA 3 :1
9.2.2008, 16:20, 1/16 finala,
MNK RIMINI - OKNO-TIM 1 :5
9.2.2008, 17:10, 1/16 finala,
LUKAVČAN 78 LIMARSKO POKRIVAČKI OBRT LUKAVEČKI - ŠTIERC 6 :5
9.2.2008, 18:00, 1/16 finala,
MARLEX PVC STOLARIJA - MNK PAVEL-TRGOVINA MERX 2 :1
9.2.2008, 18:50, 1/16 finala,
AUTOŠKOLA PETROVEČKI - M3 AUTOPROMET GALIĆ 7 :2
9.2.2008, 19:40, 1/16 finala,
INFERNO SUNCE - SMICA 8 :4
9.2.2008, 20:30, 1/16 finala,
MLIN I KEREMIKA JAGIĆ - PUTKOVEC 7 :6
 
Nedjelja, 10.02.2008
10.2.2008, 13:00, 1/16 finala,
KRAPINA ŠPED - DRVODJELAC IVANEC 3 :1
10.2.2008, 13:50, 1/16 finala,
GAJ HS - BMD STIL 2 :1
10.2.2008, 14:40, 1/16 finala,
CAFFE BAR DANICA - MNK NOVAKI 8 :3
10.2.2008, 15:30, 1/16 finala,
DŠR SALINOVEC - AUTOPRIJEVOZ SMILJANEC 3 :4
10.2.2008, 16:20, 1/16 finala,
HODALJ LEPOGLAVA - COJONES 1 :2
10.2.2008, 17:10, 1/16 finala,
MAL-GAL - MNK GAČICE 7 :2
10.2.2008, 18:00, 1/16 finala,
RENAULT AUTO KREŠO - TEAM PROJEKT 4 :2
10.2.2008, 18:50, 1/16 finala,
M KLUB MACELJ - CRVENA RUŽA 1 9 :2
10.2.2008, 19:40, 1/16 finala,
AUTO RIBICA & SMIV - HIP IZGRADNJA 4 :3
10.2.2008, 20:30, 1/16 finala,
CRVENA RUŽA 2 - RADIO KAJ 3 :2
 
 

 
Ivanec voli svoju tradicijsku uskrsnu baštinu
Radi se u ulici koja nije obnavljana 30 godina
Prikupljeno 9.500 kuna
Ivanečki i salinovečki učenici skupili pomoć za djecu u Zajezdi
Predsjednik Trkačkog kluba Emil Zagorac
Vatrogasci spašavali farofske lipe
Grobna kuća u Cvetlinu dobila novi krov
Dječicu nasmijao klaun Jozo Bozo
Šest svjetlećih stupova od lameliranog stakla
Habeku zlato u kadetskoj konkurenciji
Husnjak osvojio srebro
Ivanečki učenici skupili najviše novca za afričke škole
Vijeće odradilo 37 sjednica s 336 točaka dnevnoga reda
Bura kontra Splita iliti Split kontra bure
Donacija dobro „sjela“ za obnovu crkvena tornja u Vrbnu
U Ivancu 22 posto proračuna za odgoj i obrazovanje
Popravljen put za šest kućanstava u zaseoku Jazvinski
Jožeki i Pepice, sretan vam imendan
Prekid suradnje s Vetropackom na burzu potjerao 15-ak radnika
Ivanečki planinari u Gorskom kotaru
   
Sadržaji s iPortala ne smiju se objavljivati u drugim medijima bez dozvole iPortala ili autora sadržaja.