Drvenarija Pošpaić

Naslovnica Sport

1.7.2008. 21:59:11
Dječje utrke "Dani grada Ivanca 2008."

Povodom obilježavanja Dana grada Ivanca, u organizaciji DŠR Ivanec, 15.lipnja, održane su osme po redu Dječje utrke „Dani grada Ivanca 2008.“

Po ugodnom i sunčanom vremenu, u devet ženskih i muških kategorija nastupilo je 59 trkačica i 78 trkača, ukupno 137.

U kategoriji vrtić II (do 3 g.) od djevojčica prvo mjesto zauzela je Helena Golub iz ivanečkog vrtića „Ivančice“, dok je kod dječaka najbrži bio Dino Vlahek također iz istog vrtića.

U kategoriji vrtić I (od 4 do 5 g.) od djevojčica najbrža je bila Nina Galić iz Ivanca, a kod dječaka Jakov Štefanko iz ivanečkog vrtića. Greta Dautanec iz Vrbovca kod djevojčica i Leon Vuglač iz Ivanca kod dječaka bili su najbrži u predškolskoj kategoriji.

U kategoriji OŠ 1. i 2. razred kod djevojčica najbrža je bila Antonija Zagorac, OŠ „I. K. Sakcinski, a kod dječaka Matija Friščić također iz ivanečke škole.

U kategoriji OŠ 3. i 4. razred najbrža od djevojčica bila je Ivana Rajić iz 2. OŠ Vrbovec, a kod dječaka Lovro Turčin također iz Vrbovca. Od 5. i 6. razreda najbrža je bila Olga Vračević iz Vrbovca i Antonio Herceg iz OŠ „V. Kovačić“ Druškovec.

Kod 7. i 8. razreda najbrža je bila Veronika Kosovec iz vrbovečke OŠ, a kod dječaka Antonio Gužvinec učenik OŠ "M. Ožegović" Radovan. Od srednjoškolki najbrža je bila Ivana Posavec, članica UKS “Bedenec”, a kod srednjoškolaca pobjedu je odnio Krunoslav Hruškar iz Gačica.

U kategoriji građanki najbrža je bila ivančanka Marina Jakop, članica DSR TS “Ivanec”, a kod građana najbrži je bio Igor Posavec, član UKS “Bedenec”.

Prvo mjesto u kategoriji osnovnih škola osvojila je 2. OŠ Vrbovec, te ujedno preuzela i prijelazni pehar od dosadašnje pobjednice OŠ "M. Ožegović" Radovan.

Troje prvoplasiranih po kategorijama primilii su diplome, medalje i majice, a ostali natjecatelji priznanja.

Najmlađa natjecateljica bila je Hana Golub iz Jerovca, dok je najstarija bila ivančanka Anica Bukovec. Najmlađi natjecatelj bio je Filip Vincetić iz Prigorca, dok je najstariji bio Đuro Kosovec iz Vrbovca. Svi su nagrađeni diplomama i statuama.

Nagrade najboljima podijelio je saborski zastupnik Mario Habek.

Zahvaljujemo se svima koji su nam pomogli u organizaciji i omogućili svima ugodno nedjeljno druženje na ivanečkim “Jezerima”.