Naslovnica Sport

29.2.2008. 20:07:03
Mali nogomet
Pobjednik Pan ITD kupa MAL GAL iz Krapine

Pobjedom ekipe "MAL GAL" iz Krapine nad ekipom "AUTO ŠKOLA PETROVEČKI" iz Varaždina rezultatom 4 : 3 (2:2) nakon izvođenja šesteraca završio je 4. otvoreni zimski turnir u malom nogometu PANITD kup Lepoglava 2008.

U vrhunskoj prezentaciji malog nogometa uživala je prepuna lepoglavska dvorana glasno obodrivši obje ekipe.
Poseban ton finalu i ovaj je put,vec tradicionalno, dala lepoglavska limena glazba podgrijavajući navijačku atmosferu među gledateljima.

Prvo poluvrijeme pripalo je ekipi iz Krapine, dominacija na terenu i dva pogotka Igora Leskovara za rezultat 2 :0. U nastavku Auto škola Petrovečki borbenija i agilnija, Davor Plantak u 31' smanjuje na 1:2, a Marko Ister u 40' poravnava na 2:2. Prilika za gol i pobjedu bilo je na jednoj i drugo strani, no rezultat u regularnom djelu utakmice nije se promijenio. U izvođenju šesteraca uspješnija ekipa MAL GAL zahvaljujući obranama golmana Jukića i uspješnim strijelcima Morini i Leskovaru.

U utakmici za 3. mjesto ekipa INFERNO SUNCE iz Ivanca bila je bolja od ekipe MLIN I KERAMIKA JAGIĆ iz Štuparja s uvjerljivih 14 : 2.
Prije finalne utakmice odigrana je vrlo zanimljiva prijateljska revijalna utakmica između ekipa Lepoglave i Golubovca (7 : 4)

Najbolji golman turnira : DINO JAMBRES, AUTO ŠKOLA PETROVEČKI Varaždin
Najbolji strijelci turnira (19 golova): SINIŠA SLUNJSKI, LUKAVČAN 78 LIMARSKO POKRIVAČKI OBRT VUGRINEC LUKAVEČKI, Lukavec
Najbolji igrač finala: IGOR LESKOVAR, MAL GAL Krapina
Fair play momčad: BMD STIL Bedenica